Mieszkanie na sprzedaż Płock

3 pokoje
48.10 m²
8 108,11 zł/m2
4 piętro
MERC-MS-5331

390 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż
Oferta na wyłączność

Szczegóły oferty

Symbol oferty MERC-MS-5331
Powierzchnia 48,10 m²
Powierzchnia użytkowa [m2] 48,10 m²
Liczba pokoi 3
Rodzaj budynku blok
Standard
Piętro 4
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu do odświeżenia
Okna PCV
Balkon średni
Liczba balkonów 1
Rok budowy 1986
Gaz tak - miejski
Woda ciepła - miejska
Ogrzewanie C.O. miejskie
Umeblowanie częściowo umeblowane
Usytuowanie dwustronne
piwnica tak, 2,00 m²
Dorota Sztorc

Dorota Sztorc

Doradca ds.nieruchomości

Napisz wiadomość 14 Ofert

Opis nieruchomości

3-pokojowe mieszkanie w centrum Płocka – świetna lokalizacja

Biuro Nieruchomości Mercado prezentuje funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe, położone w samym centrum Płocka, na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku.

Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla rodzin, jak i osób poszukujących mieszkania pod inwestycję. Atutem mieszkania jest świetna lokalizacja, spokojna okolica oraz funkcjonalny układ pomieszczeń zapewniający komfort codziennego życia.

Lokalizacja

Mieszkanie znajduje się w centralnej części Płocka, jednocześnie w spokojnej okolicy oddalonej od głównej ulicy, co zapewnia ciszę i komfort mieszkańcom.

W najbliższym otoczeniu znajdują się:

  • sklepy i galerie handlowe
  • szkoły i przedszkola
  • przychodnie oraz apteki
  • restauracje i punkty gastronomiczne
  • przystanki komunikacji miejskiej
  • tereny rekreacyjne i usługowe

Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do wszystkich najważniejszych punktów miasta.