Działka na sprzedaż Nieszawa

2641.00 m²
8,71 zł/m2
MERC-GS-5302

23 000 zł

Działka na sprzedaż
Nowa oferta

Szczegóły oferty

Symbol oferty MERC-GS-5302
Powierzchnia 2 641,00 m²
Przeznaczenie działki rolna
Zagosp. działki niezagospodarowana

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości MERCADO prezentuje Państwu na sprzedaż niezabudowaną nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 2641 m², położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Nieszawa, w pobliżu ulicy Toruńskiej. To idealna propozycja dla osób poszukujących miejsca do stworzenia własnej oazy ciszy i spokoju z dala od miejskiego zgiełku.

LOKALIZACJA

Nieruchomość znajduje się w miejscowości Nieszawa, w województwie kujawsko-pomorskim, z dogodnym dojazdem do pobliskich miejscowości. Odległość do Ciechocinka wynosi zaledwie około 8 km, co zapewnia szybki dostęp do pełnej infrastruktury handlowo-usługowej, restauracji, szkół oraz terenów rekreacyjnych.

Okolica charakteryzuje się spokojnym, kameralnym klimatem oraz dużą ilością terenów zielonych. W sąsiedztwie znajdują się pola, i zabudowa jednorodzinna, dzięki czemu nieruchomość stanowi doskonałe miejsce rekreacyjne.

STANDARD

Teren działki jest płaski oraz dobrze nasłoneczniony, co daje szerokie możliwości zagospodarowania przestrzeni według własnych potrzeb. Nieruchomość posiada status działki rolnej. Działka pozostaje niezabudowana, co daje nowemu właścicielowi pełną swobodę w planowaniu inwestycji oraz dostosowaniu terenu do własnych oczekiwań.
Klasy gruntów dla działki obejmują: RIIIb o powierzchni 0,1568 ha oraz RIVa o powierzchni 0,1073 ha.