Dom na sprzedaż Choceń, Wilkowice

2 pokoje
106.00 m²
1 877,36 zł/m2
MERC-DS-5328

199 000 zł

Dom na sprzedaż
Oferta na wyłączność

Szczegóły oferty

Symbol oferty MERC-DS-5328
Powierzchnia 106,00 m²
Powierzchnia użytkowa [m2] 80,00 m²
Powierzchnia działki [m2] 8 612 m²
Liczba pokoi 2
Rodzaj domu wolnostojący
Technologia budowlana cegła
Standard
Okna drewniane
Zagosp. działki częściowo zagospodarowana
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki prostokąt
Pokrycie dachu papa
Stan budynku do remontu
Ogrodzenie działki częściowo ogrodzona
Rok budowy 1966
Dojazd asfalt
Otoczenie zabudowa jednorodzinna
Umeblowanie brak
Odległość do komunikacji publicznej [m] 700 m
Odl. do sklepu [m] 2 000 m
Odl. do szkoły [m] 700 m
Piotr Konopiński

Piotr Konopiński

Doradca ds.nieruchomości
Nr licencji: 23336

Napisz wiadomość 96 Ofert

Opis nieruchomości

BIURO NIERUCHOMOŚCI MERCADO prezentuje Państwu na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowaną nieruchomość gruntową na działce o powierzchni 8612 m2 z budynkiem mieszkalnym o pow. zabudowy 106m2 i budynkiem gospodarczym, o pow. 113m2 , zlokalizowaną w miejscowości Wilkowice, powiat Włocławek, gmina Choceń, woj. kujawsko-pomorskie.

LOKALIZACJA
Nieruchomość położona jest w spokojnej i malowniczej okolicy.  W najbliższym sąsiedztwie 700 m szkoła podstawowa oraz przystanek autobusowy, w odl. 2,5 km centrum miejscowości Czerniewice ze sklepami i dworcem PKP oraz przychodnią NZOZ. Do centrum Chocenia jedynie  ok 4 km. Do Kowala ok 8 km, Włocławek w odl. 21 km. 

STANDARD WYKOŃCZENIA
Budynek mieszkalny murowany, niepodpiwniczony, do generalnego remontu, z dachem pokrytym papą, okna drewniane do wymiany, fundamenty betonowe. Kanalizacja gminna. Budynek gospodarczy murowany, ze względu na zły stan raczej do wyburzenia. Sieć energetyczna i wodociągowa w działce plus własne ujęcie wody. Działka częściowo ogrodzona.