4 pokoje
164.00 m²
2 134,15 zł/m2
MERC-DS-5315

350 000 zł

Dom na sprzedaż
Oferta specjalna

Szczegóły oferty

Symbol oferty MERC-DS-5315
Powierzchnia 164,00 m²
Powierzchnia użytkowa [m2] 126,00 m²
Powierzchnia działki [m2] 1 016 m²
Liczba pokoi 4
Rodzaj domu jednorodzinny
Konrad Zakrzewski

Konrad Zakrzewski

Doradca ds.nieruchomości
Nr licencji: 32084

Napisz wiadomość 48 Ofert

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości MERCADO prezentuje Państwu na sprzedaż częściowo zabudowaną nieruchomość gruntową o powierzchni całkowitej 1016 m2.

LOKALIZACJA
Działka położona jest w bardzo spokojnej okolicy. W gminie Waganiec z bezpośrednim dostępem do asfaltowej drogi publicznej.

STANDARD WYKOŃCZENIA

Dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, wybudowany w nowej technologii. Budynek wykonany z bloczków suporex. Dach pokryty blachodachówką. Wszystkie elementy konstrukcyjne nowe, budynek nieużytkowany.

Nieruchomość bez zamontowanej stolarki okiennej i drzwiowej. Teren wokół domu został wyrównany i przygotowany pod dalsze zagospodarowanie. Dojazd do posesji bezpośrednio z drogi asfaltowej.

Powierzchnia zabudowy całkowitej wynosi 164 m², natomiast powierzchnia użytkowa domu to 126 m², w tym garaż o powierzchni 20 m² oraz kotłownia o powierzchni 7 m². Funkcjonalny układ pomieszczeń zapewnia komfortową przestrzeń do aranżacji według własnych potrzeb.

ATUTY NIERUCHOMOŚCI
  • dom w stanie surowym otwartym – możliwość wykończenia według własnego pomysłu,
  • nowa konstrukcja, budynek nieużytkowany,
  • technologia budowy z suporexu,
  • dach pokryty blachodachówką,